Dwunasty!

jestem dumna.  napisałam założone, na początku roku 2015, rozdziały na blogu. biorąc pod uwagę wcześniejszą nieregularność, to duży postęp.  zamierzam to utrzymać. 

mam w głowie plany i postanowienia,  ale pozostaną póki co w prywatnej sferze,  w myśl powiedzenia, że jak chcesz rozśmieszyć Boga, powiedz mu o swoich planach. poza tym zawsze należy mieć margines spontaniczności. i tak jesteście w miarę na bieżąco, więc będę informować o postępach ;-)

w 2016 spodziewam się zmian w życiu zawodowym i przygotowuję się do nich z ciekawością. ostatnio wspomniałam o swoich planach i co? w ciągu miesiąca pojawiły się kolejne dwie możliwości,  tak więc,sama jestem ciekawa,  co z tego wyjdzie.

to był stabilny rok,  ufam,  że i ten będzie.  przede wszystkim zdrowy, przyjazny i pełen jedności.  życzę tego nam wszystkim. dobranoc kochani,  szczęśliwego nowego roku 2016 :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>